ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 7325365
nr 732 5365
Spegelbyrå
sent 1800-tal, längd: 100, djup: 48, höjd: 180
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
850 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:22:55
700 kr
150 kr
500 kr
800 kr